Czas dostawy

Czas dostawy przesyłki to liczba dni, po ilu przesyłka powinna dotrzeć do adresata. Chodzi o dni robocze liczone od momentu nadania przesyłki (potwierdzenie nadania wysyłamy e-mailem)

Czas dostawy w Polsce zależy od wybranego przewoźnika:

1.) Przesyłka pocztowa ok. 1-2 dni robocze
2.) Przesyłka kurierska ok. 1 dzień roboczy

Uwaga: zamówienia z produktami oznaczonymi “Wysyłka w 24h” są wysyłane bezzwłocznie, natomiast towary z adnotacją “4-8 dni” itp. są sprowadzane na życzenie Zamawiającego i wysyłane w podanym czasie (liczonym w dniach roboczych).

Uwaga: firma ISS zajmuje się wysyłaniem przesyłek, zatem ma wpływ na ich terminowe nadanie. Nie mamy natomiast wpływu na terminowe doręczenie przesyłek, gdyż tym zajmują się firmy przewozowe (poczta, firma kurierska).

W większych miastach oraz przy wysyłce do zakładów pracy, firm czy instytucji dobrze sprawdza się przesyłka kurierska, natomiast do małych miejscowości i przy adresach prywatnych bardziej funkcjonalna może być przesyłka pocztowa.

Czas dostawy przesyłek zagranicznych podajemy poniżej. Podane poniżej terminy doręczenia przesyłek są jednakże orientacyjne i mogą wydłużyć się z winy poczty, na co niestety nie mamy wpływu. Doświadczenie uczy jednak, że przesyłki w znakomitej większości docierają w deklarowanym terminie, a opóźnienia są sporadyczne.

Polska ok. 1-2 dni
Europa ok. 3-5 dni
Ameryka Płn ok. 14 dni
Australia ok. 21 dni

Uwaga: jeśli nie otrzymałeś przesyłki w terminie, skontaktuj się z przewoźnikiem podając numer przesyłki (znajdziesz go w szczegółach swojego zamówienia). Jeżeli nie poskutkuje to rozwiązaniem problemu, prosimy o e-mail z opisem sytuacji.